הסיפור שלי

בשנת 1998 התחלתי את דרכי בעולם העסקים כקופירייטר. עבדתי צמוד לגורואית הפרסום תרצה גרנות ז”ל, ממנה “ספגתי” את חשיבות הדיוק והזיקוק של המסר הפרסומי.

 בהמשך דרכי, עברתי לתחום המכירות והתאהבתי בתהליך המכירה הפרונטלי והטלפוני. הרגשתי שאני רוצה להעמיק את הידע, בכל הקשור באמנות השכנוע וההשפעה עם דגש על שפת גוף וסוגסטיה. מפגש מקרי עם אמן החושים “ליאור סושרד”, הוביל אותי ללמוד את גישת ה – NLP אשר נולדה מתוך חקר המצוינות והפסיכולוגיה ההתנהגותית. לפני שאני יועץ עסקי אני תלמיד טוב, חוקר ולומד במסגרת השתלמויות בארץ ובחו”ל אצל טובי המומחים בעולם מתחום ההתפתחות האישית  כדוגמת אנטוני רובינס, ריצרד בנדלר מייסד שיטת ה- NLP ועוד טובים ורבים אחרים על בסיס קבוע. הידע מעולם הNLP, העניק לי אקס פקטור משמעותי, אשר עזר לי להתקדם ולנהל צוותי מכירות.

 אחרי מספר שנים של תוצאות יוצאות דופן בעולם המכירות קיבלתי הצעה לרילוקישיין ביבשת אוסטרליה כסמנכ”ל מכירות בחברת קוסמטיקה בינלאומית מובילה

 לפני למעלה מעשור יצאתי לדרך עצמאית ופתחתי את חברת מאסטר לעסקים המעניקה שירותים בתחום הפיתוח העסקי בכל הנוגע למכירות ושיווק פרפורמנס. במסגרתה אני מוביל חברות וארגונים מובילים במשק לביצועי שיא ועוצמה כלכלית דוגמת: רונית רפאל, מפעל הפיס, נטוצי, דה מארקר ועוד.

החלטתי לקחת את הניסיון, הידע, הכלים וההצלחות שצברתי בעבודה משותפת עם החברות והארגונים המובילים במשק והתחלתי לעבוד גם עם עסקים קטנים מתוך תחושת שליחות לסייע לכל אותם בעלי עסקים שרודפים ונחושים להגשים את החלומות, לכל אותם אנשים שאין להם תקציבי ענק או רשת בטחון כלכלית, לכל אותם אנשים שמייצגים בשבילי רעיון ששווה להקדיש עבורו את החיים שלי והוא לעשות מה שאני באמת אוהב מתוך רצון לענות על צורך ממשי של אנשים אחרים .

 בוגר תואר ראשון – תקשורת וניהול מכללה למנהל ת”א

מוסמך NLP MASTER PRCTITIONER

מרצה באקדמיה ויועץ מנטלי של ספורטאים מובילים ומנהלים בכירים במשק

 אחרי שליוויתי מאות עסקים, מעסק שרק פתח לעסק ותיק מעסק קטן ועד חברות וארגונים מובילים במשק תמיד עניינה אותי השאלה למה עסק אחד מצליח לפרוץ דרך והשני לא ואני יכול להגיד לכם שלרוב המוחלט של בעלי העסקים אין דרך מובנית מה בדיוק הם צריכים לעשות שלב אחרי שלב כדי להצליח

ואז מהר מאוד הנסיבות מנהלות אותם ולא הם מנהלים את הנסיבות.

 היום אני יודע אחרי כבר קרוב לשני עשורים שאני בעולם העסקי וההתפתחות האישית שהדבר החשוב ביותר שבעל העסק זקוק לו הוא הבהירות, הדבר החשוב ביותר הוא לקום בבוקר ולדעת בדיוק מה הפעולות שצריך לעשות בין אם זה במכירות בשיווק בפיתוח השירותים/המוצרים שיבדלו אתכם ובין אם זה בניהול עצמי עם דגש עיקרי על הפן המנטלי – המיינדסט.

גיליתי שהרוב המוחלט לא באמת יודעים מהם הפעולות שלב אחרי שלב שיביאו אותם מהמקום המצוי שבו הם נמצאים ועד למקום הרצוי שאליו הם שואפים להגיע.

רוב בעלי העסקים לא יודעים מהי תקרת הזכוכית שעצרה אותם עד היום ומהי הדרך כדי להגיע ליעד ולחזון המנצח שלהם.

 עסק מצליח, זה לא עניין של מזל.

לעסק מצליח יש אסטרטגיה, יש שיטה, יש DNA.

מאז שפתחתי את מרכז מאסטר לעסקים ועד היום אני מלווה חברות וארגונים, בעלי עסקים, יזמים, שכירים, מנהלים בכירים ונותני שרות

לפרוץ גבולות ולהשיג תוצאות יוצאות דופן במכירות במהירות  ובחוסן מנטלי שלא הכירו.

 

  • מאסטר לעסקים הפכה תוך זמן קצר למובילה בתחום הפיתוח העסקי בכל הנוגע למכירות ושיווק פרפורמנס יצירתי מחוץ לקופסא אשר מבוסס על תוצאות.

  • מאסטר לעסקים מציעה  ידע, כלים וסביבה תומכת להשגת כל יעד.

תפריט
דילוג לתוכן