לפני למעלה מעשור יצאתי לדרך עצמאית ופתחתי את חברת מאסטר לעסקים המעניקה שירותים בתחום הפיתוח העסקי בכל הנוגע למכירות ושיווק פרפורמנס. במסגרתה אני מוביל חברות וארגונים מובילים במשק לביצועי שיא ועוצמה כלכלית דוגמת: רונית רפאל, מפעל הפיס, רנואר, דה מארקר ועוד.

לפני 4 שנים החלטתי לקחת את הניסיון, הידע, הכלים וההצלחות שצברתי בעבודה משותפת עם החברות והארגונים המובילים במשק והתחלתי לעבוד גם עם עסקים קטנים מתוך תחושת שליחות לסייע לכל אותם בעלי עסקים שרודפים ונחושים להגשים את החלומות, לכל אותם אנשים שאין להם תקציבי ענק או רשת בטחון כלכלית, לכל אותם אנשים שמייצגים בשבילי רעיון ששווה להקדיש עבורו את החיים שלי והוא לעשות מה שאני באמת אוהב מתוך רצון לענות על צורך ממשי של אנשים אחרים .

בוגר תואר ראשון – תקשורת וניהול מכללה למנהל ת”א

.NLP  MASTER PRCTITIONER  בוגר

מרצה באקדמיה ויועץ מנטלי של ספורטאים מובילים ומנהלים בכירים במשק

אחרי שליוויתי מאות עסקים, מעסק שרק פתח לעסק ותיק מעסק קטן ועד חברות וארגונים מובילים במשק  תמיד עניינה אותי השאלה למה עסק אחד מצליח לפרוץ דרך והשני לא ואני יכול להגיד לכם שלרוב המוחלט של בעלי העסקים אין דרך מובנית  מה בדיוק הם צריכים לעשות  שלב אחרי שלב כדי להצליח ואז מהר מאוד הנסיבות מנהלות אותם ולא הם מנהלים את הנסיבות.

היום אני יודע אחרי כבר קרוב לשני עשורים שאני מלווה עסקים שהדבר החשוב ביותר שבעל העסק זקוק לו הוא הבהירות, הדבר החשוב ביותר הוא לקום בבוקר ולדעת בדיוק מה הפעולות שצריך לעשות בין אם זה במכירות בשיווק בפיתוח השרותים/המוצרים שיבדלו אתכם ובין אם זה בניהול עצמי עם דגש עיקרי על הפן המנטלי – המיינדסט.

גיליתי שהרוב המוחלט לא באמת יודעים מהם הפעולות שלב אחרי שלב שיביאו אותם מהמקום המצוי שבו הם נמצאים ועד למקום הרצוי שאליו הם שואפים להגיע.

רוב בעלי העסקים לא יודעים  מהי תקרת הזכוכית שעצרה אותם עד היום ומהם קיצורי הדרך כדי להגיע ליעד ולחזון המנצח שלהם.

החדשות הבאמת טובות הן שלעסק מצליח יש אסטרטגיה יש שיטה יש DNA

הצלחה זה לא עניין של מזל.

בשנת 2010 פתחתי את  מרכז Master לעסקים – שיטה מעשית לעסק מצליח. מאז ועד היום אני מלווה חברות וארגונים, בעלי עסקים, יזמים, שכירים, מנהלים בכירים ונותני שרות לפרוץ גבולות ולהשיג תוצאות יוצאות דופן במכירות במהירות  ובעוצמה שלא הכירו.

חברת Master לעסקים הפכה תוך זמן קצר למובילה בתחום הפיתוח העסקי בכל הנוגע למכירות ושיווק פרפורמנס יצירתי מחוץ לקופסא אשר מבוסס על תוצאות מדידות.

חברת Master לעסקים מציעה  ידע, כלים וסביבה תומכת להשגת כל יעד במהירות ובעוצמה.הצלחה זה לא עניין של מזל! אפשר ללמוד את זה ממי שכבר עשה את זה.

תפריט
דילוג לתוכן